تلفن تماس : 01333504950 ، 09114307072 (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

برای تماس با فروشگاه از راه های زیر اقدام نمایید :

شماره تلفن ثابت: 01333504950

شماره تلفن همراه: 09114307072

پست الکترونیک: sale [at] saatnikgroup [dot] com

نشانی دسترسی: گیلان رشت میدان یخسازی (پل یخسازی) به سمت میدان جهاد بلوار شهدای گمنام بعد از پل سیاه اسطلخ قبل از بریدگی روبروی کوی فرزانه

آدرس فروشگاه بر روی نقشه :

دسترسی ساده به ساتنیک:

از چند راه و مسیر می توان به فروشگاه و نمایشگاه دائمی گروه ساتنیک رسید. ابتدا می توان میدان و پل یخسازی را مد نظر قرار داد و پل یکسازی به سمت میدان جهاد حرکت کرد. از این سمت، نمایشگاه و فروشگاه ساتنیک دقیقا سمت راست حرکت شماست. فرئشگاه ساتنیک را بعد از کوی آریا و رد کردن یک دوربرگردان، قبل از پل هوایی عابر پیاده خواهید دید. همچنین می توان با شاخص قرار دادن میدان جهاد و حرکت به سمت پل یخسازی بعد از عبور از پل عابر پیاده اول و به محض عبور از دوربرگردان دوم، سمت چپ، فروشگاه و نمایشگاه دائمی ساتنیک را ببینید.

گروه ساتنیک متشکل از کارشناسان زبده فنی و دانشگاهی حوزه ی صنعت ساختمان و معماری است که توانسته اند با استفاده از دانش روز اقدام به پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود در حوزه های خدمات عمومی و تخصصی صنعت ساختمان نمایند.

ساتنیک بر این باور است که رمز پیروزی و رسیدن به اهداف عالی هر سازمانی در گرو ارزش آفرینی برای مشتریانیست که به وی اعتماد کرده اند. از این رو این موهبت را از دست نخواهیم داد و تلاش خود را روز افزون کرده در جهت نیل به اهداف عالی خدمت رسانی سریع، با دوام، با کیفیت و به روز به مشتریان عزیزمان. در این را قطعا تنها نخواهمی ماند.

پشتیبانی 24 ساعت و 7 روز هفته مجموعه ساتنیک:

  • پاسخگوی رایگان به کلیه ی پرسش های صنعت ساختمان و معماری.
  • مشاوره رایگان و راهنمایی در حوزه تامین نیازهای صنعت ساختمان.
  • مشاوره رایگان و راهنمایی در حوزه بازسازی ساختمان های فرسوده.
  • مشاوره، بازدید و ارائه پیشنهادات رایگان در جهت ساخت و بازسازی.

برای ارسال پیام فوری از فرم ذیل استفاده نمایید: